Angebot

Wir bieten umfassende logistische Lösungen an.

Wir erringen umfassende Dienstleistungen im Bereich der Beförderung der Komplettladungen (FCL) und Stückgutladungen (LCL).
Mehr sehen
Wir befördern alle Arten von Containern in Form des Straßengüter- und Eisenbahngütertransports (z.B. 20’, 40’, 45’).
Mehr sehen
Wir erbringen Dienstleistungen im Bereich des Luftfrachttransports, basierend auf einer direken Zusammenarbeit mit den renommierten Luftfrachtbetreibern und in Zusammenarbeiz mit einem Netzwerk vertrauenswürdiger Agenten.
Mehr sehen
Für Kunden, die nach Lösungen für die Lieferkette von pharmazeutischen Produkten und allen Medizinprodukten suchen, bieten wir umfassende, standardisierte und zuverlässige Logistiklösungen.
Mehr sehen
Wir erbringen umfassende Dienstleistungen im Bereich der Eisenbahngüterbeförderung der Komplettladungen (FCL) und Stückgutladungen (LCL).
Mehr sehen
Wir erbringen Transportdienstleistungen im System door-door - Export, Import und Kabotage.
Mehr sehen
Wir bieten eine umfassende Betreuung der nichtstandardmäßigen Frachten an.
Mehr sehen
Wir besitzen eine eigene Zollagentur und den Status eines vertrauenswürdigen Unternehmers (AEO).
Mehr sehen
Wir besitzen unseren eigenen Hochregallager in Danzig.
Mehr sehen
Im Rahmen des Projekts UNICONT bieten wir einen breiten Umfang an Dienstleistungen an, die mit dem Verkauf und der Lieferung der neuen und gebrauchten Container zusammenhängen.
Mehr sehen

Przesyłanie ładunków to w większości przypadków złożony i skomplikowany proces. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego transport międzynarodowy, w tym drogowy i intermodalny, obsługujemy w sposób przemyślany, bazując m.in. na swoim wieloletnim doświadczeniu w branży. Jesteśmy w stanie kompleksowo zadbać o towary strategiczne, optymalizując ich przewóz i wybierając najlepsze rozwiązania w tym zakresie. Świadczymy usługi logistyczne w Gdyni i okolicach, a nasza oferta to również obsługa magazynowa, sprzedaż i wynajem kontenerów oraz spedycja morska. Zapraszamy do współpracy!

Jakie są możliwości w zakresie przewozu towarów w transporcie międzynarodowym?

Przy ustaleniu metody dostarczenia ładunku do odbiorcy kluczowe jest wybranie sposobu, który będzie z wielu względów najkorzystniejszy dla obu stron. Międzynarodowy przewóz towarów odbywa się bardzo często z wykorzystaniem specjalnych samochodów dostawczych i ciągników siodłowych z naczepami. Kontenerowy transport i spedycja drogowa wymagają wiedzy z zakresu organizacji przejazdów, aby trasa była bezpieczna, ale też możliwie najkrótsza i ekonomiczna.

Jako Uni-Logistics jesteśmy w stanie zadbać o realizację takich zleceń, dopasowując optymalne rozwiązania. Wskazujemy, w jaki sposób powinien być przeprowadzony przewóz drogowy i intermodalny. Możemy zaoferować nowoczesną flotę pojazdów, które sprawdzają się np. przy transporcie ładunków kontenerowych.

Opisywane usługi świadczymy w formie door-to-door, co jest wygodne dla klienta. W ramach współpracy zajmujemy się m.in. eksportowaniem towarów strategicznych, ich importowaniem oraz kabotażem. Oprócz tego możemy też zadbać o znalezienie najlepszych rozwiązań logistycznych dla spedycji morskiej. To kolejna z metod przewozu różnego rodzaju ładunków w ramach transportu międzynarodowego.

Użycie do tego celu statków obejmuje usługi polegające na kompleksowej organizacji zlecenia – obejmuje to np. formalności portowe i celne, a także inspekcję przesyłanych dóbr. Od wielu lat zarządzamy procesami logistycznymi m.in. na połączeniach morskich z Tajwanem, Szanghajem czy Ningbo.

Przewóz farmaceutyków i produktów spożywczych

Rozwiązaniem chętnie wybieranym przez firmy zajmujące się transportem międzynarodowym jest spedycja lotnicza, w tym przewóz farmaceutyków drogą powietrzną. W porównaniu do przejazdów drogowych i intermodalnych zaletą jest w tym wypadku czas pokonania bardzo dalekich tras, który jest stosunkowo krótki. Nasi eksperci współpracują z największymi operatorami, a organizacja zleceń realizowana jest z uwzględnieniem charakterystyki ładunków.

Farmaceutyki czy produkty spożywcze możemy wydać do samolotów przystosowanych do transportu międzynarodowego towarów w temperaturze kontrolowanej. Uzupełnieniem usług logistycznych świadczonych przez Uni-Logistics jest obsługa kontenerowego przewozu drogą kolejową. Również i w tym wypadku jesteśmy w stanie wybrać optymalne połączenia np. z Chinami.

Jakie są zalety kompleksowej obsługi logistycznej przy międzynarodowym przewozie towarów?

Organizacja dalekich transportów międzynarodowych oznacza konieczność ich właściwego zaplanowania, częstego kontrolowania, a także nawiązania stałych relacji z podmiotami zajmującymi się ładunkiem na poszczególnych etapach jego dostarczania do miejsca docelowego. Czasochłonne czynności można jednak powierzyć nam, co ma wiele zalet. Współpraca z Uni-Logistics pozwala zająć się rozwojem własnej działalności przy jednoczesnym dbaniu o realizację przewozu towarów strategicznych lub innych w odpowiedni sposób. To także metoda uniknięcia problemów wynikających z wykonywania np. aktualizacji stanów magazynowych po wyznaczonym terminie.

Zespół doświadczonych ekspertów jest w stanie ponadto doradzić przy wyborze odpowiedniego miejsca składowania ładunków. Usługi logistyczne pozwalają na osiągnięcie wyższej wydajności w przepływie towarów, co z kolei wiąże się z budowaniem renomy marki jako firmy rzetelnej i profesjonalnej. Warto przy tym pamiętać, że wsparcie przy spedycji drogowej i intermodalnej, morskiej, lotniczej czy kolejowej to przystępne cenowo rozwiązanie zarówno dla małych, jak i średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Zapraszamy do współpracy!

© 2022 Uni-logistics, Wszelkie prawa zastrzeżone Projekt i wykonanie: Studio Brothers - strony internetowe
dev