Specjalista ds. administracji

Miejsce pracy: Gdynia

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Merytoryczna weryfikacja dokumentów,
  • Obsługa reklamacji pod kątem prawnym,
  • Weryfikacja i przygotowywanie umów z klientami i dostawcami,
  • Zadania związane z ubezpieczeniami floty i majątku Spółki, likwidacja szkód,
  • Windykacja należności, współpraca z kancelariami prawnymi,
  • Wsparcie pracy Zarządu Spółki
  • Współpraca działem finansowym
  • Udział w procesach operacyjnych związanych z bieżącymi potrzebami firmy

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe , mile widziane kierunek prawo lub administracja.
  • Mile widziane 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość j. angielski w stopniu komunikatywnym
  • Dobra znajomość MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy własnej

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w nowocześnie zarządzanej firmie
  • Praca w przyjaznej i miłej atmosferze w zespole doświadczonych specjalistów
  • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych: karta Multisport, karty podarunkowe, kursy językowe, ubezpieczenia grupowe, dodatkowy dzień wolny w dniu urodzin
  • Owocowe wtorki
Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu,
wyślij nam swoje CV i list motywacyjny na adres:
praca@unilogistics.pl
Z dopiskiem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie współpracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest Uni-logistics Sp. z o.o. (ul. Polska 19, 81-339 Gdynia). Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.