Spedytor kolejowy

Miejsce pracy: Warszawa, Gdynia

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Planowanie i koordynowanie przebiegu realizacji zleceń w transporcie kolejowym z/do Chin
  • Współpraca z flotą podwykonawców transportowych w odwozach drogowych w kraju i Europie
  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami oraz partnerami firmy
  • Realizowanie założeń budżetowych zgodnie z polityką firmy
  • Dbanie o wysoką jakość i terminowość oferowanych usług transportowych
  • Współpracę z agencjami celnymi, magazynami i terminalami kolejowymi

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w samodzielnej obsłudze zleceń we frachcie kolejowym z/do Chin
  • Bardzo dobra znajomość rynku transportu kolejowego
  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • Znajomość procedur celnych
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w nowocześnie zarządzanej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz przejrzysty system premiowy
  • Praca w przyjaznej i miłej atmosferze
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Udział w szkoleniach
  • Spotkania integracyjne
  • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych: karta Multisport, karty podarunkowe, kursy językowe, ubezpieczenia grupowe, dodatkowy dzień wolny w dniu urodzin
  • Owocowe wtorki
Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu,
wyślij nam swoje CV i list motywacyjny na adres:
praca@unilogistics.pl
Z dopiskiem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie współpracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest Uni-logistics Sp. z o.o. (ul. Polska 19, 81-339 Gdynia). Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.