Spedytor krajowy i międzynarodowy

Miejsce pracy: Gdynia, Łódź, Warszawa, Poznań, Wrocław

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Planowanie i koordynowanie przebiegu realizacji zleceń
  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami firmy
  • Kreowanie nowych rozwiązań logistycznych
  • Ścisła współpraca z flotą podwykonawców transportowych
  • Realizacja celów działu poprzez rzetelną współpracę z zespołem

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. średnie
  • 1 rok doświadczenia pracy w branży spedycyjno-transportowej
  • Doświadczenie w pracy w systemie flotowym (prowadzenie aut)
  • Umiejętność zastosowania przepisów oraz wiedzy teoretycznej w codziennej pracy
  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podwykonawców
  • Znajomość rynku przewoźników
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w nowocześnie zarządzanej firmie
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Praca w przyjaznej i miłej atmosferze
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy
  • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych: karta Multisport, karty podarunkowe, kursy językowe, ubezpieczenia grupowe
  • Owocowe wtorki
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz udział w szkoleniach
Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu,
wyślij nam swoje CV i list motywacyjny na adres:
praca@unilogistics.pl
Z dopiskiem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie współpracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest Uni-logistics Sp. z o.o. (ul. Polska 19, 81-339 Gdynia). Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.